ZX-DC24200D-4T
5 0 léirmheas
  • ZX-DC24200D-4T
  • Lomóis
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
luaigh:
cainníocht:
Gnéithe
  • Is rialtóir foinse solais digiteach ceithre-chainéil ard-chumhachta 200W é ZX-DC24200D-4T atá oiriúnach do chórais fís meaisín. Féadann sé rialú gile cobhsaí agus beacht a dhéanamh ar fhoinsí solais tionsclaíocha agus timpeallacht soilsithe ard-ghile agus cobhsaí a sholáthar le haghaidh iniúchadh amhairc. Tacaíonn an táirge le 4 rialuithe aschuir neamhspleácha agus is féidir é a oiriúnú go solúbtha d'éagsúlacht foinsí solais amhairc agus riachtanais iarratais braite ilstáisiúin.
  • Glacann an rialtóir modh dimming digiteach, a bhfuil tréithe cruinneas coigeartaithe gile ard, aschur cobhsaí agus luas freagartha tapa, ar féidir leo comhsheasmhacht bailiúcháin íomhá agus cobhsaíocht bhrath a fheabhsú go héifeachtach. Is féidir leis an dearadh aschuir ard-chumhachta 200W freastal ar chur i bhfeidhm foinsí solais ard-gile agus radhairc casta fís tionsclaíoch. Tacaíonn sé freisin le rialú cumarsáide sraitheach, agus tá feidhmeanna aige cosúil le cuimhne cumhacht-síos, cosaint ró-ualach, agus truicearú ardluais.
Toisí foriomlána
ZX-DC2465D-2T
samhail samhail ZX-DC24200D-4T
ainm Rialaitheoir foinse solais
Sonraíochtaí fisiceacha voltas ionchuir
AC100-240V 50/60Hz
Voltas aschuir 16~24V
sruth rátáilte cainéal amháin
3A
Aschur sruth iomlán
8A
Tairseach cosanta forshrutha
8.3A
Cainéal aschuir
2/4/6/8 cainéil
Leibhéal modhnú
Leibhéal 0-255
Modh truicear seachtrach
Go hiomlán dearfach nó diúltach
Moill truicear seachtrach
<40us
Voltas truicear seachtrach 5-24V
Modh rialaithe iargúlta RS232 cumarsáid sraitheach
timpeallacht oibriúcháin Teocht: 0-40°C Taise: 20~85% RH (gan atomization)