ZX-DC24200D-4T
5 0 ביקורות
  • ZX-DC24200D-4T
  • לומוסן
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
מְדִינָה:
כַּמוּת:
תכונות
  • ZX-DC24200D-4T הוא בקר מקור אור דיגיטלי בעל עוצמה גבוהה של 200W בעל ארבעה ערוצים המתאים למערכות ראיית מכונה. הוא יכול לבצע בקרת בהירות יציבה ומדויקת של מקורות אור תעשייתיים ולספק סביבת תאורה בהירות גבוהה ויציבה לבדיקה ויזואלית. המוצר תומך ב-4 בקרות פלט עצמאיות וניתן להתאים אותו בצורה גמישה למגוון מקורות אור חזותיים ודרישות יישומי זיהוי רב תחנות.
  • הבקר מאמץ שיטת עמעום דיגיטלית, בעלת מאפיינים של דיוק גבוה של התאמת בהירות, פלט יציב ומהירות תגובה מהירה, מה שיכול לשפר ביעילות את העקביות של איסוף התמונה ויציבות הזיהוי. עיצוב פלט הספק הגבוה של 200W יכול לעמוד ביישום של מקורות אור בהירות גבוהה וסצנות ראייה תעשייתיות מורכבות. הוא תומך גם בבקרת תקשורת טורית, ויש לו פונקציות כמו זיכרון כיבוי, הגנת עומס יתר והפעלה במהירות גבוהה.
מידות כוללות
ZX-DC2465D-2T
דֶגֶם דֶגֶם ZX-DC24200D-4T
שֵׁם בקר מקור אור
מפרט פיזי מתח כניסה
AC100-240V 50/60Hz
מתח מוצא 16~24V
זרם מדורג לערוץ בודד
זרם כולל פלט
סף הגנה מפני זרם יתר
8.3A
ערוץ פלט
2/4/6/8 ערוצים
רמת אפנון
רמה 0-255
שיטת טריגר חיצונית
לגמרי חיובי או שלילי
השהיית טריגר חיצוני
<40 לנו
מתח הדק חיצוני 5-24V
שיטת שלט רחוק תקשורת טורית RS232
סביבת הפעלה טמפרטורה: 0-40°C לחות: 20~85%RH (ללא אטומיזציה)