ZX-DC24200D-4T
5 0 reviews
  • ZX-DC24200D-4T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24200D-4T 200W summus potentiae quattuor canalis digitalis lucis moderatrix est apta ad systemata visionis apparatus. Firmum et accuratum splendorem praestare potest imperium industriae lucis in fontibus et altam candorem ac stabilem ambitum ad inspectionem visualium illustrandam praebent. Productum subsidia 4 independentiae output controllata et flexibiliter aptari possunt ad varios fontes lucis visualium et multi- statio detectionis applicationis requisita.
  • Moderatorem modum digitalis obscurationis adhibet, quae proprietates habet splendoris altae commensurationis accurationis, enunciationis stabilis et velocitatis responsionis velocitatis, quae efficaciter emendare potest constantiam collectionis imaginis et stabilitatem deprehendendi. 200W summus potentiae output consilium occurrere potest applicationi summi splendoris lucidi fontes et argumenta visionis industrialis multiplex. Etiam potestatem communicationis serialem sustinet et functiones habet ut memoriam potentiae, tutelam oneris, et celeritate excitato.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24200D-4T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
8A
Overcurrent praesidio limina
8.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)