ZX-DC24125D-6T
5 0 reviews
  • ZX-DC24125D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24125D-6T est 125W summus potentiae sex canali digitalis lucis moderatoris opportunus ad systema visionis machinae. Firmum et accuratum splendorem efficere potest commensurationem fontium lucis industrialis et magni ponderis stabilis ad inspectionem visualium ambitum praebere. Productum subsidia 6 independens output controllatae, quae necessitatibus occurrere potest multi-luci principii compositionis et multi- stationum applicationum inspectionis visualium.
  • Moderatorem modum digitalis obscurationis adhibet, quae proprietates habet splendoris altae commensurationis accurationis, enunciationis stabilis et velocitatis responsionis velocitatis, quae efficaciter emendare potest constantiam collectionis imaginis et stabilitatem deprehendendi. Princeps virtutis output 125W consilio occurrere potest applicationi summus splendoris luminis fontes et scaenae visionis industrialis multiplex. Etiam potestatem communicationis serialem sustinet et functiones habet ut memoriam potentiae, tutelam oneris, et celeritate excitato.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24125D-6T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
5.2A
Overcurrent praesidio limina
5.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)