ZX-DC24125D-6T
5 0 recenzii
  • ZX-DC24125D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stat:
cantitate:
Caracteristici
  • ZX-DC24125D-6T este un controler de sursă de lumină digitală cu șase canale de mare putere de 125 W, potrivit pentru sistemele de viziune artificială. Poate efectua o reglare stabilă și precisă a luminozității surselor de lumină industrială și poate oferi un mediu de iluminare foarte stabil pentru inspecția vizuală. Produsul acceptă 6 comenzi independente de ieșire, care pot satisface nevoile combinației cu mai multe surse de lumină și aplicațiilor de inspecție vizuală cu mai multe stații.
  • Controlerul adoptă metoda digitală de reglare a luminozității, care are caracteristicile preciziei de reglare a luminozității ridicate, ieșire stabilă și viteză de răspuns rapidă, ceea ce poate îmbunătăți în mod eficient consistența colectării imaginilor și stabilitatea detectării. Designul de ieșire de mare putere de 125 W poate satisface aplicarea surselor de lumină de înaltă luminozitate și a scenelor complexe de viziune industrială. De asemenea, acceptă controlul comunicațiilor seriale și are funcții precum memoria de oprire, protecție la suprasarcină și declanșare de mare viteză.
Dimensiuni de gabarit
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-6T
nume Controler sursă de lumină
Specificatii fizice tensiune de intrare
AC100-240V 50/60Hz
Tensiune de ieșire 16~24V
Curent nominal pe un singur canal
3A
Curent total de ieșire
5.2A
Prag de protecție la supracurent
5.3A
Canal de ieșire
2/4/6/8 canale
Nivel de modulație
Nivelul 0-255
Metoda de declanșare externă
Total pozitiv sau negativ
Întârziere de declanșare externă
<40us
Tensiune de declanșare externă 5-24V
Metoda de control de la distanță Comunicație serială RS232
mediu de operare Temperatura: 0-40°C Umiditate: 20~85%RH (fara atomizare)