ZX-DC24125D-6T
5 0 шүүмж
  • ZX-DC24125D-6T
  • Ломосен
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
төлөв:
тоо хэмжээ:
Онцлогууд
  • ZX-DC24125D-6T нь машины харааны системд тохиромжтой 125 Вт өндөр хүчин чадалтай зургаан сувгийн дижитал гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч юм. Энэ нь үйлдвэрлэлийн гэрлийн эх үүсвэрүүдийн тогтвортой, нарийвчлалтай гэрэлтүүлгийн тохируулга хийж, харааны хяналтанд маш тогтвортой гэрэлтүүлгийн орчинг бүрдүүлж чадна. Бүтээгдэхүүн нь олон гэрлийн эх үүсвэрийн хослол болон олон станцын харааны хяналтын хэрэглээний хэрэгцээг хангаж чадах 6 бие даасан гаралтын удирдлагыг дэмждэг.
  • Удирдагч нь дижитал бүдэгрүүлэх аргыг ашигладаг бөгөөд энэ нь тод байдлын өндөр нарийвчлал, тогтвортой гаралт, хурдан хариу үйлдэл үзүүлэх шинж чанартай бөгөөд зураг цуглуулах, илрүүлэх тогтвортой байдлыг үр дүнтэй сайжруулдаг. 125 Вт-ын өндөр чадлын гаралтын загвар нь өндөр тод гэрлийн эх үүсвэр болон үйлдвэрлэлийн нарийн төвөгтэй үзэгдлүүдийг ашиглах боломжтой. Энэ нь мөн цуваа холболтын хяналтыг дэмждэг бөгөөд унтарсан санах ой, хэт ачааллаас хамгаалах, өндөр хурдтай асаах зэрэг функцуудтай.
Нийт хэмжээсүүд
ZX-DC2465D-2T
загвар загвар ZX-DC24125D-6T
нэр Гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч
Физик үзүүлэлтүүд оролтын хүчдэл
AC100-240V 50/60Hz
Гаралтын хүчдэл 16~24V
Нэг сувгийн нэрлэсэн гүйдэл
Гаралтын нийт гүйдэл
5.2А
Хэт гүйдлийн хамгаалалтын босго
5.3А
Гаралтын суваг
2/4/6/8 суваг
Модуляцийн түвшин
Түвшин 0-255
Гадны гох арга
Бүрэн эерэг эсвэл сөрөг
Гадаад гох саатал
<40 америк
Гадаад гох хүчдэл 5-24 В
Алсын удирдлагатай арга RS232 цуваа холбоо
үйл ажиллагааны орчин Температур: 0-40°C Чийгшил: 20~85%RH (атомжуулалтгүй)