ZX-DC24125D-6T
5 0 recenzií
  • ZX-DC24125D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
štát:
množstvo:
Vlastnosti
  • ZX-DC24125D-6T je 125W vysokovýkonný šesťkanálový digitálny ovládač svetelného zdroja vhodný pre systémy strojového videnia. Dokáže vykonávať stabilné a presné nastavenie jasu priemyselných svetelných zdrojov a poskytuje vysoko stabilné svetelné prostredie pre vizuálnu kontrolu. Produkt podporuje 6 nezávislých výstupných ovládacích prvkov, ktoré môžu spĺňať potreby kombinácie viacerých svetelných zdrojov a aplikácií vizuálnej kontroly s viacerými stanicami.
  • Ovládač využíva metódu digitálneho stmievania, ktorá má vlastnosti vysokej presnosti nastavenia jasu, stabilného výstupu a rýchlej rýchlosti odozvy, čo môže účinne zlepšiť konzistenciu zberu obrázkov a stabilitu detekcie. Dizajn s vysokým výkonom 125 W dokáže vyhovieť aplikácii svetelných zdrojov s vysokým jasom a zložitým scénam priemyselného videnia. Podporuje tiež riadenie sériovej komunikácie a má funkcie, ako je pamäť pri vypnutí, ochrana proti preťaženiu a vysokorýchlostné spúšťanie.
Celkové rozmery
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-6T
meno Ovládač svetelného zdroja
Fyzické špecifikácie vstupné napätie
AC100-240V 50/60Hz
Výstupné napätie 16~24V
Jednokanálový menovitý prúd
3A
Výstupný celkový prúd
5.2A
Prahová hodnota nadprúdovej ochrany
5.3A
Výstupný kanál
2/4/6/8 kanálov
Úroveň modulácie
Úroveň 0-255
Metóda externého spúšťania
Úplne pozitívne alebo negatívne
Oneskorenie externého spustenia
< 40 us
Externé spúšťacie napätie 5-24V
Spôsob diaľkového ovládania Sériová komunikácia RS232
prevádzkové prostredie Teplota: 0-40°C Vlhkosť: 20~85%RH (bez atomizácie)