ZX-DC24125D-4T
5 0 arvustust
  • ZX-DC24125D-4T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
olek:
kogus:
Omadused
  • ZX-DC24125D-4T on 125 W suure võimsusega nelja kanaliga digitaalse valgusallika kontroller, mis sobib masinnägemissüsteemide jaoks. See suudab stabiilselt ja täpselt juhtida tööstuslike valgusallikate heledust ning pakkuda visuaalseks kontrollimiseks ühtlast ja usaldusväärset valgustuskeskkonda. Toode toetab 4 sõltumatut väljundjuhti ja seda saab paindlikult kohandada erinevate visuaalsete valgusallikate ja mitme jaama tuvastamise rakenduste nõuetele.
  • Kontroller kasutab digitaalset hämardusmeetodit, millel on kõrge heleduse reguleerimise täpsus, stabiilne väljund ja kiire reageerimiskiirus, mis võib tõhusalt parandada pildikogumise kvaliteeti ja tuvastamise stabiilsust. 125 W suure võimsusega väljundkonstruktsioon vastab suure eredusega valgusallikate ja keerukate tööstuslike nägemisstseenide vajadustele. See toetab ka jadakommunikatsiooni juhtimist ja sellel on sellised funktsioonid nagu väljalülitusmälu, ülekoormuskaitse ja kiire käivitamine.
Üldmõõtmed
ZX-DC2465D-2T
mudel mudel ZX-DC24125D-4T
nimi Valgusallika kontroller
Füüsilised näitajad sisendpinge
AC100-240V 50/60Hz
Väljundpinge 16~24V
Ühe kanaliga nimivool
3A
Väljund koguvool
5.2A
Ülevoolukaitse lävi
5.3A
Väljundkanal
2/4/6/8 kanalit
Modulatsiooni tase
Tase 0-255
Välise päästiku meetod
Täiesti positiivne või negatiivne
Välise päästiku viivitus
<40us
Väline päästiku pinge 5-24V
Kaugjuhtimismeetod RS232 jadaside
tegevuskeskkond Temperatuur: 0-40°C Niiskus: 20-85%RH (ilma pihustamata)