ZX-DC24125D-4T
5 0 шүүмж
  • ZX-DC24125D-4T
  • Ломосен
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
төлөв:
тоо хэмжээ:
Онцлогууд
  • ZX-DC24125D-4T нь машины харааны системд тохиромжтой 125 Вт өндөр хүчин чадалтай дөрвөн сувгийн дижитал гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч юм. Энэ нь үйлдвэрлэлийн гэрлийн эх үүсвэрүүдийн тогтвортой, нарийн гэрэлтүүлгийн хяналтыг гүйцэтгэж, харааны хяналтанд тогтвортой, найдвартай гэрэлтүүлгийн орчинг бүрдүүлж чадна. Бүтээгдэхүүн нь 4 бие даасан гаралтын удирдлагыг дэмждэг бөгөөд олон төрлийн харааны гэрлийн эх үүсвэрүүд болон олон станц илрүүлэх хэрэглээний шаардлагад уян хатан зохицох боломжтой.
  • Удирдагч нь дижитал бүдэгрүүлэх аргыг ашигладаг бөгөөд энэ нь гэрэлтүүлгийн өндөр нарийвчлалтай, тогтвортой гаралт, хурдан хариу үйлдэл үзүүлэх шинж чанартай бөгөөд зураг цуглуулах чанар, илрүүлэх тогтвортой байдлыг үр дүнтэй сайжруулдаг. 125 Вт-ын өндөр чадлын гаралтын загвар нь өндөр тод гэрлийн эх үүсвэр болон үйлдвэрлэлийн нарийн төвөгтэй үзэгдэлүүдийн хэрэгцээг хангаж чадна. Энэ нь мөн цуваа холболтын хяналтыг дэмждэг бөгөөд унтарсан санах ой, хэт ачааллаас хамгаалах, өндөр хурдтай асаах зэрэг функцуудтай.
Нийт хэмжээсүүд
ZX-DC2465D-2T
загвар загвар ZX-DC24125D-4T
нэр Гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч
Физик үзүүлэлтүүд оролтын хүчдэл
AC100-240V 50/60Hz
Гаралтын хүчдэл 16~24V
Нэг сувгийн нэрлэсэн гүйдэл
Гаралтын нийт гүйдэл
5.2А
Хэт гүйдлийн хамгаалалтын босго
5.3А
Гаралтын суваг
2/4/6/8 суваг
Модуляцийн түвшин
Түвшин 0-255
Гадны гох арга
Бүрэн эерэг эсвэл сөрөг
Гадаад гох саатал
<40 америк
Гадаад гох хүчдэл 5-24 В
Алсын удирдлагатай арга RS232 цуваа холбоо
үйл ажиллагааны орчин Температур: 0-40°C Чийгшил: 20~85%RH (атомжуулалтгүй)