ZX-DC24125D-4T
5 0 reviews
  • ZX-DC24125D-4T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24125D-4T est 125W summus potentiae quattuor alvei digitalis lucis moderatoris aptus ad systemata visionis apparatus. Firmum et accuratum splendorem moderari potest fontes lucis industrialis, et congruentem ac certas ambitus visivae inspectionis illustrare. Productum subsidia 4 independentiae output controllata et flexibiliter aptari possunt ad varios fontes lucis visualium et multi- statio detectionis applicationis requisita.
  • Moderatorem modum digitalis obscurationis adoptat, qui proprietates habet splendoris altae commensurationis accurationis, enunciationis stabilis et velocitatis responsionis rapidae, quae efficaciter emendare potest imaginem collectionis qualitatem et stabilitatem deprehendendi. 125W Princeps virtutis output designare potest necessitates altae claritatis lucis fontibus et multiplicibus scaenae visionis industriae occurrere. Etiam potestatem communicationis serialem sustinet et functiones habet ut memoriam potentiae, tutelam oneris, et celeritate excitato.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24125D-4T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
5.2A
Overcurrent praesidio limina
5.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)