ZX-DC24125D-4T
5 0 arvostelua
  • ZX-DC24125D-4T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16-24V
osavaltio:
määrä:
Ominaisuudet
  • ZX-DC24125D-4T on 125 W:n suuritehoinen nelikanavainen digitaalinen valonlähdeohjain, joka sopii konenäköjärjestelmiin. Se voi suorittaa vakaan ja tarkan teollisuuden valonlähteiden kirkkauden säädön ja tarjota yhtenäisen ja luotettavan valaistusympäristön visuaalista tarkastelua varten. Tuote tukee 4 erillistä lähtösäädintä, ja se voidaan joustavasti mukauttaa erilaisiin visuaalisiin valonlähteisiin ja usean aseman tunnistussovellusvaatimuksiin.
  • Ohjain käyttää digitaalista himmennysmenetelmää, jolla on korkea kirkkauden säätötarkkuus, vakaa lähtö ja nopea vastenopeus, mikä voi tehokkaasti parantaa kuvankeräyksen laatua ja havaitsemisen vakautta. 125 W:n suuritehoinen ulostulorakenne pystyy vastaamaan kirkkaiden valonlähteiden ja monimutkaisten teollisten näkymien tarpeisiin. Se tukee myös sarjaliikenteen ohjausta, ja siinä on toimintoja, kuten virrankatkaisumuisti, ylikuormitussuoja ja nopea laukaisu.
Kokonaismitat
ZX-DC2465D-2T
malli malli ZX-DC24125D-4T
nimi Valonlähteen ohjain
Fyysiset tiedot tulojännite
AC100-240V 50/60Hz
Lähtöjännite 16-24V
Yksikanavainen nimellisvirta
3A
Ulostulon kokonaisvirta
5.2A
Ylivirtasuojakynnys
5.3A
Lähtökanava
2/4/6/8 kanavaa
Modulaatiotaso
Taso 0-255
Ulkoinen laukaisumenetelmä
Täysin positiivinen tai negatiivinen
Ulkoinen laukaisuviive
<40 us
Ulkoinen laukaisujännite 5-24V
Kaukosäätimen menetelmä RS232-sarjaliikenne
toimintaympäristö Lämpötila: 0-40°C Kosteus: 20-85 %RH (ilman sumutustumista)