ZX-DC24125D-4T
5 0 ocen
  • ZX-DC24125D-4T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24 V
stanje:
količina:
Lastnosti
  • ZX-DC24125D-4T je 125 W visoko zmogljiv štirikanalni digitalni krmilnik svetlobnega vira, primeren za sisteme strojnega vida. Izvaja lahko stabilen in natančen nadzor svetlosti industrijskih svetlobnih virov ter zagotavlja dosledno in zanesljivo svetlobno okolje za vizualni pregled. Izdelek podpira 4 neodvisne izhodne kontrole in ga je mogoče prilagodljivo prilagoditi različnim virom vizualne svetlobe in zahtevam aplikacij za zaznavanje več postaj.
  • Krmilnik uporablja metodo digitalnega zatemnitve, ki ima značilnosti visoke natančnosti prilagajanja svetlosti, stabilnega izhoda in hitre odzivne hitrosti, kar lahko učinkovito izboljša kakovost zbiranja slik in stabilnost zaznavanja. Zasnova visoke izhodne moči 125 W lahko zadosti potrebam svetlobnih virov visoke svetlosti in kompleksnih industrijskih vizualnih prizorov. Podpira tudi nadzor serijske komunikacije in ima funkcije, kot so pomnilnik ob izklopu, zaščita pred preobremenitvijo in hitro proženje.
Splošne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-4T
ime Krmilnik svetlobnega vira
Fizične specifikacije vhodna napetost
AC100-240V 50/60Hz
Izhodna napetost 16 ~ 24 V
Enokanalni nazivni tok
3A
Skupni izhodni tok
5.2A
Zaščitni prag nadtoka
5.3A
Izhodni kanal
2/4/6/8 kanalov
Raven modulacije
Raven 0-255
Metoda zunanjega proženja
Povsem pozitivno ali negativno
Zunanji zamik sprožitve
<40us
Zunanja sprožilna napetost 5-24V
Metoda daljinskega upravljanja Serijska komunikacija RS232
delovno okolje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85% RH (brez atomizacije)