ZX-DC24200D-6T
5 0 reviews
  • ZX-DC24200D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24200D-6T 200W summus potentiae sex canalis digitalis lucis principium moderatoris ad systema visionis machinae aptum est. Firmum et accuratum splendorem efficere potest commensurationem fontium lucis industrialis et altam candorem et altam stabilitatem ad rerum inspectionem visualium illustrandam. Productum subsidia 6 independens output controllatae, quae necessitatibus occurrere potest multi-luci principii compositionis et multi- stationum applicationum inspectionis visualium.
  • Moderatorem modum digitalis obscurationis adoptat, qui proprietates habet splendoris altae commensurationis accurationis, enunciationis stabilis et velocitatis responsionis rapidae, quae efficaciter emendare potest imaginem collectionis qualitatem et stabilitatem deprehendendi. 200W summus potentiae output consilium occurrere potest applicationi summi splendoris lucidi fontes et argumenta visionis industrialis multiplex. Etiam potestatem communicationis serialem sustinet et functiones habet ut memoriam potentiae, tutelam oneris, et celeritate excitato.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24200D-6T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
8A
Overcurrent praesidio limina
8.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)