ZX-DC24200D-6T
5 0 သုံးသပ်ချက်
  • ZX-DC24200D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
ပြည်နယ်-
ပမာဏ-
အင်္ဂါရပ်များ
  • ZX-DC24200D-6T သည် စက်အမြင်စနစ်များအတွက် သင့်လျော်သော 200W ပါဝါခြောက်လိုင်းဒစ်ဂျစ်တယ်အလင်းရင်းမြစ်ထိန်းချုပ်ကိရိယာတစ်ခုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အလင်းရင်းမြစ်များ၏ တည်ငြိမ်ပြီး တိကျသော အလင်းအမှောင်ချိန်ညှိမှုကို လုပ်ဆောင်နိုင်ပြီး အမြင်စစ်ဆေးမှုအတွက် မြင့်မားသောတောက်ပမှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုမြင့်မားသောအလင်းရောင်ပတ်ဝန်းကျင်ကို ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်သည် အမှီအခိုကင်းသော အထွက်ထိန်းချုပ်မှု 6 ခုကို ပံ့ပိုးပေးသည်၊ ၎င်းသည် multi-light source ပေါင်းစပ်မှုနှင့် multi-station visual inspection applications များ၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည်။
  • ရုပ်ပုံစုဆောင်းမှု အရည်အသွေးနှင့် ထောက်လှမ်းမှု တည်ငြိမ်မှုကို ထိထိရောက်ရောက် မြှင့်တင်ပေးနိုင်သည့် မြင့်မားသော တောက်ပမှု ချိန်ညှိတိကျမှု၊ တည်ငြိမ်သော အထွက်နှုန်းနှင့် မြန်ဆန်သော တုံ့ပြန်မှုအမြန်နှုန်းတို့ပါရှိသော ဒစ်ဂျစ်တယ်မှိန်မှိန်သည့်နည်းလမ်းကို ထိန်းချုပ်ကိရိယာကို လက်ခံပါသည်။ 200W စွမ်းအားမြင့် ထုတ်ပေးသည့် ဒီဇိုင်းသည် တောက်ပမှုမြင့်မားသော အရင်းအမြစ်များနှင့် ရှုပ်ထွေးသော စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အမြင်မြင်ကွင်းများကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည်။ ၎င်းသည် နံပါတ်စဉ်ဆက်သွယ်ရေးထိန်းချုပ်မှုကိုလည်း ပံ့ပိုးပေးထားပြီး ပါဝါချမမ်မိုရီ၊ ဝန်ပိုမှုကာကွယ်ခြင်းနှင့် မြန်နှုန်းမြင့်အစပျိုးခြင်းကဲ့သို့သော လုပ်ဆောင်ချက်များပါရှိသည်။
စုစုပေါင်းအတိုင်းအတာ
ZX-DC2465D-2T
မော်ဒယ် မော်ဒယ် ZX-DC24200D-6T
နာမည် အလင်းအရင်းအမြစ်ထိန်းချုပ်ကိရိယာ
ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသတ်မှတ်ချက်များ input ဗို့အား
AC100-240V 50/60Hz
အထွက်ဗို့အား 16~24V
ချန်နယ်တစ်ခုတည်းကို လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။
3A
စုစုပေါင်းလက်ရှိအထွက်
8A
Overcurrent ကာကွယ်မှုအဆင့်
8.3A
အထွက်လိုင်း
2/4/6/8 လိုင်းများ
Modulation အဆင့်
အဆင့် 0-255
ပြင်ပအစပျိုးနည်းလမ်း
လုံးဝအပြုသဘော သို့မဟုတ် အပျက်သဘော
ပြင်ပအစပျိုးနှောင့်နှေးခြင်း။
<40 ငါတို့
ပြင်ပထရစ်ဗို့အား 5-24V
အဝေးထိန်းစနစ် RS232 အမှတ်စဉ် ဆက်သွယ်ရေး
လည်ပတ်ပတ်ဝန်းကျင် အပူချိန် : 0-40°C စိုထိုင်းဆ : 20~85%RH ( atomization မပါဘဲ )