ZX-DC24200D-6T
5 0 resensies
  • ZX-DC24200D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
meld:
hoeveelheid:
Kenmerke
  • ZX-DC24200D-6T is 'n 200W hoëkrag ses-kanaal digitale ligbronbeheerder wat geskik is vir masjienvisiestelsels. Dit kan stabiele en presiese helderheidsaanpassing van industriële ligbronne uitvoer en 'n hoë helderheid en hoë stabiliteit beligtingsomgewing bied vir visuele inspeksie. Die produk ondersteun 6 onafhanklike uitsetkontroles, wat kan voldoen aan die behoeftes van multi-ligbron kombinasie en multi-stasie visuele inspeksie toepassings.
  • Die kontroleerder gebruik digitale verduistering metode, wat die eienskappe van hoë helderheid aanpassing akkuraatheid, stabiele uitset en vinnige reaksie spoed het, wat effektief die beeldversameling kwaliteit en opsporing stabiliteit kan verbeter. Die 200W hoëkraguitsetontwerp kan voldoen aan die toepassing van hoëhelderheidligbronne en komplekse industriële visietonele. Dit ondersteun ook seriële kommunikasiebeheer, en het funksies soos afskakelgeheue, oorlaaibeskerming en hoëspoed-snellering.
Algehele afmetings
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-6T
naam Ligbronbeheerder
Fisiese spesifikasies insetspanning
AC100-240V 50/60Hz
Uitsetspanning 16~24V
Enkelkanaal gegradeerde stroom
3A
Uitset totale stroom
8A
Oorstroombeskermingsdrempel
8.3A
Uitsetkanaal
2/4/6/8 kanale
Modulasie vlak
Vlak 0-255
Eksterne sneller metode
Heeltemal positief of negatief
Eksterne sneller vertraging
<40 ons
Eksterne snellerspanning 5-24V
Afstandbeheer metode RS232 seriële kommunikasie
bedryfsomgewing Temperatuur: 0-40°C Humiditeit: 20~85%RH (sonder atomisering)