ZX-DC24200D-6T
5 0 recenzí
  • ZX-DC24200D-6T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stát:
množství:
Vlastnosti
  • ZX-DC24200D-6T je 200W vysoce výkonný šestikanálový digitální ovladač světelného zdroje vhodný pro systémy strojového vidění. Může provádět stabilní a přesné nastavení jasu průmyslových světelných zdrojů a poskytuje prostředí s vysokým jasem a vysokou stabilitou osvětlení pro vizuální kontrolu. Produkt podporuje 6 nezávislých výstupních ovládacích prvků, které mohou splňovat potřeby vícenásobných světelných zdrojů a aplikací vizuální kontroly s více stanicemi.
  • Řadič využívá metodu digitálního stmívání, která má vlastnosti vysoké přesnosti nastavení jasu, stabilního výstupu a vysoké rychlosti odezvy, což může účinně zlepšit kvalitu sběru obrazu a stabilitu detekce. Design s vysokým výkonem 200 W dokáže vyhovět aplikacím světelných zdrojů s vysokým jasem a složitým scénám průmyslového vidění. Podporuje také řízení sériové komunikace a má funkce, jako je paměť pro vypnutí, ochrana proti přetížení a vysokorychlostní spouštění.
Celkové rozměry
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-6T
jméno Ovladač světelného zdroje
Fyzické specifikace vstupní napětí
AC100-240V 50/60Hz
Výstupní napětí 16~24V
Jednokanálový jmenovitý proud
3A
Výstupní celkový proud
8A
Práh nadproudové ochrany
8.3A
Výstupní kanál
2/4/6/8 kanálů
Úroveň modulace
Úroveň 0-255
Metoda externího spouštění
Zcela pozitivní nebo negativní
Externí zpoždění spouštění
<40us
Externí spouštěcí napětí 5-24V
Způsob dálkového ovládání Sériová komunikace RS232
operační prostředí Teplota: 0-40°C Vlhkost: 20~85%RH (bez atomizace)