ZX-DC24200D-6T
5 0 ពិនិត្យ
  • ZX-DC24200D-6T
  • ឡូម៉ូសិន
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24V
រដ្ឋ៖
បរិមាណ៖
លក្ខណៈពិសេស
  • ZX-DC24200D-6T គឺជាឧបករណ៍បញ្ជាប្រភពពន្លឺឌីជីថលប្រាំមួយឆានែលដែលមានថាមពលខ្ពស់ 200W សមរម្យសម្រាប់ប្រព័ន្ធចក្ខុវិស័យម៉ាស៊ីន។ វាអាចធ្វើការកែតម្រូវកម្រិតពន្លឺដែលមានស្ថេរភាព និងច្បាស់លាស់នៃប្រភពពន្លឺឧស្សាហកម្ម និងផ្តល់នូវបរិយាកាសពន្លឺដែលមានពន្លឺ និងស្ថេរភាពខ្ពស់សម្រាប់ការត្រួតពិនិត្យមើលឃើញ។ ផលិតផលនេះគាំទ្រការគ្រប់គ្រងទិន្នផលឯករាជ្យចំនួន 6 ដែលអាចបំពេញតម្រូវការនៃការរួមបញ្ចូលគ្នានៃប្រភពពន្លឺច្រើន និងកម្មវិធីត្រួតពិនិត្យរូបភាពពហុស្ថានីយ។
  • ឧបករណ៍បញ្ជាប្រើវិធីសាស្ត្របន្ថយពន្លឺឌីជីថល ដែលមានលក្ខណៈនៃភាពត្រឹមត្រូវនៃការលៃតម្រូវពន្លឺខ្ពស់ ទិន្នផលមានស្ថេរភាព និងល្បឿនឆ្លើយតបរហ័ស ដែលអាចធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវគុណភាពនៃការប្រមូលរូបភាព និងស្ថេរភាពនៃការរកឃើញប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព។ ការរចនាទិន្នផលថាមពលខ្ពស់ 200W អាចបំពេញតាមកម្មវិធីប្រភពពន្លឺដែលមានពន្លឺខ្ពស់ និងទិដ្ឋភាពឧស្សាហកម្មស្មុគស្មាញ។ វាក៏គាំទ្រការគ្រប់គ្រងទំនាក់ទំនងសៀរៀល និងមានមុខងារដូចជា អង្គចងចាំបិទថាមពល ការការពារលើសទម្ងន់ និងការកេះល្បឿនលឿន។
វិមាត្ររួម
ZX-DC2465D-2T
គំរូ គំរូ ZX-DC24200D-6T
ឈ្មោះ ឧបករណ៍បញ្ជាប្រភពពន្លឺ
លក្ខណៈរូបវន្ត វ៉ុលបញ្ចូល
AC100-240V 50/60Hz
វ៉ុលលទ្ធផល 16 ~ 24V
ឆានែលតែមួយបានវាយតម្លៃបច្ចុប្បន្ន
3A
ទិន្នផលសរុបបច្ចុប្បន្ន
៨ ក
កម្រិតការពារចរន្តលើស
8.3A
ឆានែលទិន្នផល
ប៉ុស្តិ៍ 2/4/6/8
កម្រិតម៉ូឌុល
កម្រិត 0-255
វិធីសាស្ត្រកេះខាងក្រៅ
វិជ្ជមាន ឬអវិជ្ជមានទាំងស្រុង
ការពន្យាពេលកេះខាងក្រៅ
<40 ពួកយើង
វ៉ុលកេះខាងក្រៅ 5-24V
វិធីសាស្រ្តបញ្ជាពីចម្ងាយ ទំនាក់ទំនងសៀរៀល RS232
បរិយាកាសប្រតិបត្តិការ សីតុណ្ហភាព: 0-40 °C សំណើម: 20 ~ 85% RH (ដោយគ្មានអាតូមិច)