ZX-DC24125D-2T
5 0 arvustust
  • ZX-DC24125D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
olek:
kogus:
Omadused
  • ZX-DC24125D-2T on 125 W suure võimsusega kahe kanaliga digitaalse valgusallika kontroller, mis sobib masinnägemissüsteemide jaoks. See suudab stabiilselt ja täpselt reguleerida tööstuslike valgusallikate heledust ning pakkuda visuaalseks kontrollimiseks väga stabiilset valgustuskeskkonda. Toode toetab kahte sõltumatut väljundjuhti, mis vastavad kahe valgusallika ja väikeste nägemissüsteemide rakendusvajadustele.
  • Kontroller kasutab digitaalset hämardusmeetodit, millel on kõrge heleduse reguleerimise täpsus, stabiilne väljund ja kiire reageerimiskiirus, mis võib tõhusalt parandada pildi kogumise ja tuvastamise stabiilsuse järjepidevust. 125 W suure võimsusega väljundkonstruktsioon sobib hästi eredate valgusallikate ja keerukate tööstuslike nägemisstseenidega. See toetab ka jadakommunikatsiooni juhtimist ja sellel on sellised funktsioonid nagu väljalülitusmälu, ülekoormuskaitse ja kiire käivitamine.
Üldmõõtmed
ZX-DC2465D-2T
mudel mudel ZX-DC24125D-2T
nimi Valgusallika kontroller
Füüsilised näitajad sisendpinge
AC100-240V 50/60Hz
Väljundpinge 16~24V
Ühe kanaliga nimivool
3A
Väljund koguvool
5.2A
Ülevoolukaitse lävi
5.3A
Väljundkanal
2/4/6/8 kanalit
Modulatsiooni tase
Tase 0-255
Välise päästiku meetod
Täiesti positiivne või negatiivne
Välise päästiku viivitus
<40us
Väline päästiku pinge 5-24V
Kaugjuhtimismeetod RS232 jadaside
tegevuskeskkond Temperatuur: 0-40°C Niiskus: 20-85%RH (ilma pihustamata)