ZX-DC24125D-2T
5 0 recenzí
  • ZX-DC24125D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stát:
množství:
Vlastnosti
  • ZX-DC24125D-2T je 125W vysoce výkonný dvoukanálový digitální ovladač světelného zdroje vhodný pro systémy strojového vidění. Může provádět stabilní a přesné nastavení jasu průmyslových světelných zdrojů a poskytuje vysoce stabilní světelné prostředí pro vizuální kontrolu. Produkt podporuje 2 nezávislé výstupní ovládací prvky, které mohou vyhovět aplikačním potřebám duálních světelných zdrojů a malých systémů vidění.
  • Ovladač využívá metodu digitálního stmívání, která se vyznačuje vysokou přesností nastavení jasu, stabilním výstupem a vysokou rychlostí odezvy, což může účinně zlepšit konzistenci sběru obrazu a stabilitu detekce. Design s vysokým výkonem 125 W dokáže vyhovět aplikacím světelných zdrojů s vysokým jasem a složitým scénám průmyslového vidění. Podporuje také řízení sériové komunikace a má funkce, jako je paměť pro vypnutí, ochrana proti přetížení a vysokorychlostní spouštění.
Celkové rozměry
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-2T
jméno Ovladač světelného zdroje
Fyzické specifikace vstupní napětí
AC100-240V 50/60Hz
Výstupní napětí 16~24V
Jednokanálový jmenovitý proud
3A
Výstupní celkový proud
5.2A
Práh nadproudové ochrany
5.3A
Výstupní kanál
2/4/6/8 kanálů
Úroveň modulace
Úroveň 0-255
Metoda externího spouštění
Zcela pozitivní nebo negativní
Externí zpoždění spouštění
<40us
Externí spouštěcí napětí 5-24V
Způsob dálkového ovládání Sériová komunikace RS232
operační prostředí Teplota: 0-40°C Vlhkost: 20~85%RH (bez atomizace)