ZX-DC24125D-2T
5 0 ocen
  • ZX-DC24125D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24 V
stanje:
količina:
Lastnosti
  • ZX-DC24125D-2T je 125 W visoko zmogljiv dvokanalni digitalni krmilnik svetlobnega vira, primeren za sisteme strojnega vida. Izvede lahko stabilno in natančno prilagoditev svetlosti industrijskih svetlobnih virov in zagotovi zelo stabilno svetlobno okolje za vizualni pregled. Izdelek podpira 2 neodvisna izhodna krmilnika, ki lahko zadovoljita potrebe uporabe dvojnih svetlobnih virov in sistemov majhnega vida.
  • Krmilnik uporablja metodo digitalnega zatemnitve, ki ima značilnosti visoke natančnosti prilagajanja svetlosti, stabilnega izhoda in hitre odzivne hitrosti, kar lahko učinkovito izboljša doslednost zbiranja slik in stabilnost zaznavanja. Izhodna zasnova z visoko močjo 125 W lahko ustreza uporabi svetlobnih virov visoke svetlosti in zapletenih prizorov industrijskega vida. Podpira tudi nadzor serijske komunikacije in ima funkcije, kot so pomnilnik ob izklopu, zaščita pred preobremenitvijo in hitro proženje.
Splošne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-2T
ime Krmilnik svetlobnega vira
Fizične specifikacije vhodna napetost
AC100-240V 50/60Hz
Izhodna napetost 16 ~ 24 V
Enokanalni nazivni tok
3A
Skupni izhodni tok
5.2A
Zaščitni prag nadtoka
5.3A
Izhodni kanal
2/4/6/8 kanalov
Raven modulacije
Raven 0-255
Metoda zunanjega proženja
Povsem pozitivno ali negativno
Zunanji zamik sprožitve
<40us
Zunanja sprožilna napetost 5-24V
Metoda daljinskega upravljanja Serijska komunikacija RS232
delovno okolje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85% RH (brez atomizacije)