ZX-DC24125D-2T
5 0 відгуків
  • ZX-DC24125D-2T
  • Ломозен
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24В
стан:
кількість:
особливості
  • ZX-DC24125D-2T — це потужний двоканальний цифровий контролер джерела світла потужністю 125 Вт, який підходить для систем машинного зору. Він може виконувати стабільне й точне регулювання яскравості промислових джерел світла та забезпечувати високостабільне середовище освітлення для візуального контролю. Продукт підтримує 2 незалежні засоби керування виходом, які можуть задовольнити потреби застосування подвійних джерел світла та невеликих систем зору.
  • Контролер використовує цифровий метод затемнення, який має характеристики високої точності регулювання яскравості, стабільного виведення та швидкої швидкості відгуку, що може ефективно покращити послідовність збору зображень і стабільність виявлення. Конструкція високої вихідної потужності 125 Вт може відповідати застосуванню високояскравих джерел світла та складних промислових сцен зору. Він також підтримує керування послідовним зв'язком і має такі функції, як пам'ять при відключенні живлення, захист від перевантаження та високошвидкісний запуск.
Габаритні розміри
ZX-DC2465D-2T
модель модель ZX-DC24125D-2T
назва Контролер джерела світла
Фізичні характеристики вхідна напруга
AC100-240V 50/60Hz
Вихідна напруга 16~24В
Одноканальний номінальний струм
Вихідний загальний струм
5.2A
Поріг захисту від надструму
5.3A
Вихідний канал
Рівень модуляції
Метод зовнішнього тригера
Цілком позитивний або негативний
Зовнішня затримка запуску
<40 нас
Зовнішня тригерна напруга 5-24В
Спосіб дистанційного керування Послідовний зв'язок RS232
операційне середовище Температура: 0-40°C Вологість: 20~85% RH (без розпилення)