ZX-DC24125D-2T
5 0 recenzija
  • ZX-DC24125D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stanje:
količina:
Značajke
  • ZX-DC24125D-2T je dvokanalni digitalni kontroler izvora svjetlosti velike snage od 125 W pogodan za sustave strojnog vida. Može izvesti stabilno i precizno podešavanje svjetline industrijskih izvora svjetla i pružiti vrlo stabilno svjetlosno okruženje za vizualni pregled. Proizvod podržava 2 nezavisne izlazne kontrole, koje mogu zadovoljiti potrebe primjene dvostrukih izvora svjetla i malih sustava za vid.
  • Kontroler koristi digitalnu metodu zatamnjivanja, koja ima karakteristike visoke točnosti podešavanja svjetline, stabilnog izlaza i brze brzine odziva, što može učinkovito poboljšati dosljednost prikupljanja slika i stabilnost detekcije. Dizajn izlazne snage od 125 W može zadovoljiti primjenu izvora svjetla visoke svjetline i složenih industrijskih vizualnih scena. Također podržava kontrolu serijske komunikacije i ima funkcije kao što su memorija za isključivanje, zaštita od preopterećenja i okidanje velike brzine.
Ukupne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-2T
ime Regulator izvora svjetlosti
Fizičke specifikacije ulazni napon
AC100-240V 50/60Hz
Izlazni napon 16~24V
Nazivna struja jednog kanala
3A
Ukupna izlazna struja
5.2A
Prekostrujni zaštitni prag
5.3A
Izlazni kanal
2/4/6/8 kanala
Razina modulacije
Razina 0-255
Metoda vanjskog okidača
Potpuno pozitivno ili negativno
Odgoda vanjskog okidača
<40us
Vanjski napon okidača 5-24V
Metoda daljinskog upravljanja RS232 serijska komunikacija
operativno okruženje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85%RH (bez atomizacije)