ZX-DC24125D-2T
5 0 yorum
  • ZX-DC24125D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
durum:
miktar:
Özellikler
  • ZX-DC24125D-2T, makine görüş sistemlerine uygun, 125 W yüksek güçlü, çift kanallı bir dijital ışık kaynağı denetleyicisidir. Endüstriyel ışık kaynaklarının kararlı ve hassas parlaklık ayarını gerçekleştirebilir ve görsel inceleme için oldukça kararlı bir aydınlatma ortamı sağlayabilir. Ürün, çift ışık kaynaklarının ve küçük görüş sistemlerinin uygulama ihtiyaçlarını karşılayabilen 2 bağımsız çıkış kontrolünü destekler.
  • Kontrolör, görüntü toplama tutarlılığını ve algılama kararlılığını etkili bir şekilde geliştirebilen, yüksek parlaklık ayar doğruluğu, kararlı çıktı ve hızlı tepki hızı özelliklerine sahip dijital karartma yöntemini benimser. 125W yüksek güçlü çıkış tasarımı, yüksek parlaklıktaki ışık kaynaklarının ve karmaşık endüstriyel görüntüleme sahnelerinin uygulamalarını karşılayabilir. Aynı zamanda seri iletişim kontrolünü de destekler ve güç kapatma belleği, aşırı yük koruması ve yüksek hızda tetikleme gibi işlevlere sahiptir.
Genel boyutlar
ZX-DC2465D-2T
modeli modeli ZX-DC24125D-2T
isim Işık kaynağı denetleyicisi
Fiziksel özellikler giriş voltajı
AC100-240V 50/60Hz
Çıkış voltajı 16~24V
Tek kanallı anma akımı
3A
Çıkış toplam akımı
5.2A
Aşırı akım koruma eşiği
5.3A
Çıkış kanalı
2/4/6/8 kanal
Modülasyon seviyesi
Seviye 0-255
Harici tetikleme yöntemi
Tamamen olumlu veya olumsuz
Harici tetikleme gecikmesi
<40us
Harici tetikleme voltajı 5-24V
Uzaktan kontrol yöntemi RS232 seri iletişim
çalışma ortamı Sıcaklık: 0-40°C Nem: %20~85 RH (atomizasyon olmadan)