ZX-DC24125D-8T
5 0 reviews
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24125D-8T est 125W summus potentiae octingenti alvei digitalis luminis fons moderatoris ad systema visionis machinae aptum. Firmum et accuratum splendorem moderari potest fontes lucis industrialis et per aspectum inspectionis visivae ambitus magni ponderis stabilis praebere. Productum subsidia 8 canales output imperium independentes ac mollius accommodari possunt ad varios fontes lucis visualium et multi- statio detectionis applicationis requisita.
  • Moderatorem modum digitalis obscurationis adhibet, quae proprietates habet splendoris altae commensurationis accurationis, enunciationis stabilis et velocitatis responsionis velocitatis, quae efficaciter emendare potest constantiam collectionis imaginis et stabilitatem deprehendendi. Princeps potentiae output 125W designare potest necessitates altae claritatis lucis fontibus et complexibus applicationibus visualium occurrere. Etiam potestatem communicationis serialem sustinet et functiones habet ut memoriam potentiae, tutelam oneris, et celeritate excitato.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24125D-8T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
5.2A
Overcurrent praesidio limina
5.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)