ZX-DC24125D-8T
5 0 arotake
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
āhua:
rahinga:
Ngā āhuatanga
  • Ko te ZX-DC24125D-8T he 125W te mana teitei e waru nga hongere o te rama rama rama e tika ana mo nga punaha tirohanga miihini. Ka taea e ia te whakahaere maamaa me te tika o nga punaha rama ahumahi me te whakarato i te taiao rama tino pumau mo te tirohanga tirohanga. Ka tautokohia e te hua nga hongere 8 o te mana whakaputa motuhake, ka taea te urutau ki nga momo puna marama ataata me nga whakaritenga tono rapu teihana maha.
  • Ka whakamahia e te kaiwhakahaere te tikanga whakamarumaru mamati, kei a ia nga ahuatanga o te tika o te whakatikatika kanapa teitei, te putanga pumau me te tere whakautu tere, ka taea te whakapai ake i te riterite o te kohinga whakaahua me te mau tonu o te kitenga. Ka taea e te hoahoa whakaputa 125W teitei te whakatutuki i nga hiahia o nga puna marama marama-nui me nga tono tirohanga matatini. Kei te tautoko hoki i te mana whakahaere korero rangatū, me nga mahi penei i te mahara ki raro, te whakamarutanga taumaha, me te whakaoho tere.
Te rahinga whanui
ZX-DC2465D-2T
tauira tauira ZX-DC24125D-8T
ingoa Kaiwhakahaere puna marama
Nga whakaritenga a-tinana ngaohiko whakauru
AC100-240V 50/60Hz
Ngaohiko putanga 16~24V
Hongere kotahi kua whakatauhia te naianei
3A
Putanga katoa o naianei
5.2A
Paepae whakamarumaru o te au
5.3A
Hongere putanga
2/4/6/8 hongere
Te taumata whakanekeneke
Taumata 0-255
Tikanga keu o waho
Tino pai, kino ranei
Roa keu o waho
<40tatou
Ngaohiko keu o waho 5-24V
Tikanga mana mamao RS232 korero rangatū
taiao whakahaere Te Mahana: 0-40°C Haumākū: 20~85%RH (kare he atomization)