ZX-DC24125D-8T
5 0 anmeldelser
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
tilstand:
mengde:
Funksjoner
  • ZX-DC24125D-8T er en 125W høyeffekts åtte-kanals digital lyskildekontroller egnet for maskinsynssystemer. Den kan utføre stabil og presis lysstyrkekontroll av industrielle lyskilder og gi et svært stabilt lysmiljø for visuell inspeksjon. Produktet støtter 8 kanaler med uavhengig utgangskontroll og kan fleksibelt tilpasses en rekke visuelle lyskilder og krav til flerstasjonsdeteksjon.
  • Kontrolleren bruker digital dimmemetode, som har egenskapene til høy lysstyrkejusteringsnøyaktighet, stabil utgang og rask responshastighet, som effektivt kan forbedre konsistensen av bildesamling og gjenkjenningsstabilitet. Designet på 125 W med høy effekt kan møte behovene til lyskilder med høy lysstyrke og komplekse visuelle applikasjoner. Den støtter også seriell kommunikasjonskontroll, og har funksjoner som avstengingsminne, overbelastningsbeskyttelse og høyhastighetsutløsning.
Totale dimensjoner
ZX-DC2465D-2T
modell modell ZX-DC24125D-8T
navn Lyskildekontroller
Fysiske spesifikasjoner inngangsspenning
AC100-240V 50/60Hz
Utgangsspenning 16~24V
Enkeltkanals nominell strøm
3A
Utgang totalstrøm
5.2A
Overstrømsbeskyttelsesterskel
5.3A
Utgangskanal
2/4/6/8 kanaler
Modulasjonsnivå
Nivå 0-255
Ekstern triggermetode
Helt positivt eller negativt
Ekstern triggerforsinkelse
<40 oss
Ekstern triggerspenning 5-24V
Fjernkontrollmetode RS232 seriell kommunikasjon
driftsmiljø Temperatur: 0-40°C Fuktighet: 20~85%RH (uten atomisering)