ZX-DC24125D-8T
5 0 vélemény
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
állami:
mennyiség:
Jellemzők
  • A ZX-DC24125D-8T egy 125 W-os, nagy teljesítményű, nyolccsatornás digitális fényforrásvezérlő, amely gépi látórendszerekhez alkalmas. Stabil és precíz fényerőszabályozást végezhet az ipari fényforrásokon, és rendkívül stabil megvilágítási környezetet biztosít a vizuális ellenőrzéshez. A termék 8 csatornás független kimeneti vezérlést támogat, és rugalmasan illeszthető különféle vizuális fényforrásokhoz és többállomásos észlelési alkalmazásokhoz.
  • A vezérlő digitális elsötétítési módszert alkalmaz, amely nagy fényerő-beállítási pontossággal, stabil kimenettel és gyors reakciósebességgel rendelkezik, amely hatékonyan javíthatja a képgyűjtés és az észlelési stabilitás konzisztenciáját. A 125 W-os, nagy teljesítményű kimenet megfelel a nagy fényerejű fényforrások és az összetett vizuális alkalmazások igényeinek. Támogatja a soros kommunikáció vezérlését is, és olyan funkciókkal rendelkezik, mint a kikapcsolási memória, a túlterhelés elleni védelem és a nagy sebességű triggerelés.
Teljes méretek
ZX-DC2465D-2T
modell modell ZX-DC24125D-8T
név Fényforrás vezérlő
Fizikai specifikációk bemeneti feszültség
AC100-240V 50/60Hz
Kimeneti feszültség 16~24V
Egycsatornás névleges áram
3A
Teljes kimeneti áram
5.2A
Túláramvédelmi küszöb
5.3A
Kimeneti csatorna
2/4/6/8 csatorna
Modulációs szint
Szint 0-255
Külső trigger módszer
Teljesen pozitív vagy negatív
Külső trigger késleltetés
<40us
Külső indítófeszültség 5-24V
Távirányító módszer RS232 soros kommunikáció
működési környezet Hőmérséklet: 0-40°C Páratartalom: 20-85%RH (porlasztás nélkül)