ZX-DC24125D-8T
5 0 ulasan
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
nyatakan:
kuantiti:
Ciri-ciri
  • ZX-DC24125D-8T ialah pengawal sumber cahaya digital lapan saluran berkuasa tinggi 125W yang sesuai untuk sistem penglihatan mesin. Ia boleh melakukan kawalan kecerahan yang stabil dan tepat bagi sumber cahaya industri dan menyediakan persekitaran pencahayaan yang sangat stabil untuk pemeriksaan visual. Produk ini menyokong 8 saluran kawalan keluaran bebas dan boleh disesuaikan secara fleksibel kepada pelbagai sumber cahaya visual dan keperluan aplikasi pengesanan berbilang stesen.
  • Pengawal menggunakan kaedah peredupan digital, yang mempunyai ciri-ciri ketepatan pelarasan kecerahan tinggi, output yang stabil dan kelajuan tindak balas yang pantas, yang boleh meningkatkan konsistensi pengumpulan imej dan kestabilan pengesanan dengan berkesan. Reka bentuk keluaran kuasa tinggi 125W boleh memenuhi keperluan sumber cahaya kecerahan tinggi dan aplikasi visual yang kompleks. Ia juga menyokong kawalan komunikasi bersiri, dan mempunyai fungsi seperti memori pengurangan kuasa, perlindungan beban lampau dan pencetus berkelajuan tinggi.
Dimensi keseluruhan
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-8T
nama Pengawal sumber cahaya
Spesifikasi fizikal voltan masukan
AC100-240V 50/60Hz
Voltan keluaran 16~24V
Saluran tunggal dinilai semasa
3A
Jumlah arus keluaran
5.2A
Ambang perlindungan arus lebih
5.3A
Saluran keluaran
2/4/6/8 saluran
Tahap modulasi
Tahap 0-255
Kaedah pencetus luaran
Benar-benar positif atau negatif
Kelewatan pencetus luaran
<40kami
Voltan pencetus luaran 5-24V
Kaedah kawalan jauh Komunikasi bersiri RS232
persekitaran operasi Suhu: 0-40°C Kelembapan: 20~85%RH (tanpa pengabusan)