ZX-DC24125D-8T
5 0 arvostelua
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16-24V
osavaltio:
määrä:
Ominaisuudet
  • ZX-DC24125D-8T on 125 W:n suuritehoinen kahdeksan kanavainen digitaalinen valonlähdeohjain, joka sopii konenäköjärjestelmiin. Se voi suorittaa teollisuusvalonlähteiden vakaan ja tarkan kirkkauden säädön ja tarjota erittäin vakaan valaistusympäristön visuaalista tarkastelua varten. Tuote tukee 8 kanavaa itsenäistä lähtöohjausta ja voidaan joustavasti mukauttaa erilaisiin visuaalisiin valonlähteisiin ja usean aseman tunnistussovellusvaatimuksiin.
  • Ohjain käyttää digitaalista himmennysmenetelmää, jolla on korkea kirkkauden säätötarkkuus, vakaa lähtö ja nopea vastenopeus, mikä voi tehokkaasti parantaa kuvankeruun ja havaitsemisen vakautta. 125 W:n suuritehoinen ulostulorakenne voi täyttää kirkkaiden valonlähteiden ja monimutkaisten visuaalisten sovellusten tarpeet. Se tukee myös sarjaliikenteen ohjausta, ja siinä on toimintoja, kuten virrankatkaisumuisti, ylikuormitussuoja ja nopea laukaisu.
Kokonaismitat
ZX-DC2465D-2T
malli malli ZX-DC24125D-8T
nimi Valonlähteen ohjain
Fyysiset tiedot tulojännite
AC100-240V 50/60Hz
Lähtöjännite 16-24V
Yksikanavainen nimellisvirta
3A
Ulostulon kokonaisvirta
5.2A
Ylivirtasuojakynnys
5.3A
Lähtökanava
2/4/6/8 kanavaa
Modulaatiotaso
Taso 0-255
Ulkoinen laukaisumenetelmä
Täysin positiivinen tai negatiivinen
Ulkoinen laukaisuviive
<40 us
Ulkoinen laukaisujännite 5-24V
Kaukosäätimen menetelmä RS232-sarjaliikenne
toimintaympäristö Lämpötila: 0-40°C Kosteus: 20-85 %RH (ilman sumutustumista)