ZX-DC24125D-8T
5 0 recenzii
  • ZX-DC24125D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stat:
cantitate:
Caracteristici
  • ZX-DC24125D-8T este un controler digital de sursă de lumină cu opt canale de mare putere de 125 W, potrivit pentru sistemele de viziune artificială. Poate efectua un control stabil și precis al luminozității surselor de lumină industrială și poate oferi un mediu de iluminare foarte stabil pentru inspecția vizuală. Produsul acceptă 8 canale de control independent al ieșirii și poate fi adaptat în mod flexibil la o varietate de surse de lumină vizuală și la cerințele aplicațiilor de detectare a mai multor stații.
  • Controlerul adoptă metoda digitală de reglare a luminozității, care are caracteristicile preciziei de reglare a luminozității ridicate, ieșire stabilă și viteză de răspuns rapidă, ceea ce poate îmbunătăți în mod eficient consistența colectării imaginilor și stabilitatea detectării. Designul de ieșire de mare putere de 125 W poate satisface nevoile surselor de lumină de înaltă luminozitate și aplicațiilor vizuale complexe. De asemenea, acceptă controlul comunicațiilor seriale și are funcții precum memoria de oprire, protecție la suprasarcină și declanșare de mare viteză.
Dimensiuni de gabarit
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24125D-8T
nume Controler sursă de lumină
Specificatii fizice tensiune de intrare
AC100-240V 50/60Hz
Tensiune de ieșire 16~24V
Curent nominal pe un singur canal
3A
Curent total de ieșire
5.2A
Prag de protecție la supracurent
5.3A
Canal de ieșire
2/4/6/8 canale
Nivel de modulație
Nivelul 0-255
Metoda de declanșare externă
Total pozitiv sau negativ
Întârziere de declanșare externă
<40us
Tensiune de declanșare externă 5-24V
Metoda de control de la distanță Comunicație serială RS232
mediu de operare Temperatura: 0-40°C Umiditate: 20~85%RH (fara atomizare)