ZX-DC24200D-8T
5 0 reviews
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24200D-8T 200W summus potentiae octingenti alvei digitalis lucis moderatrix est apta ad systemata visionis apparatus. Firmum et accuratum splendorem moderari potest fontes lucis industriae et altam claritatem ac stabilem illuminationem praebere in ambitus applicationum visualium multiplicium. Productum subsidia 8 independens output controllata et flexibiliter aptari possunt ad varios fontes lucis visualium et multi- stationum inspectionis necessitates.
  • Moderatorem modum obscurationis digitalis adoptat, quae proprietates habet altae claritatis temperatio accurationis, elocutionis stabilis et celeritatis responsionis velocitatis, quae efficaciter ampliare potest constantiam imaginis collectionis et stabilitatis deprehendendi. 200W princeps potentiae output designare potest applicationi altae claritatis, magnae area lucentis et multiplex scaenae visionis industrialis. Etiam potestatem communicationis serialem sustinet et functiones habet ut memoriam potentiae-down, tutelam onerare et celeritatem excitat.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24200D-8T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
8A
Overcurrent praesidio limina
8.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)