ZX-DC24200D-8T
5 0 recenzija
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stanje:
količina:
Značajke
  • ZX-DC24200D-8T je osmokanalni digitalni kontroler izvora svjetlosti velike snage od 200 W pogodan za sustave strojnog vida. Može izvršiti stabilnu i preciznu kontrolu svjetline industrijskih izvora svjetlosti i pružiti okruženje visoke svjetline i stabilnog osvjetljenja za složene aplikacije vizualnog pregleda. Proizvod podržava 8 neovisnih izlaznih kontrola i može se fleksibilno prilagoditi različitim izvorima vizualnog svjetla i potrebama inspekcije s više stanica.
  • Kontroler usvaja metodu digitalnog zatamnjivanja, koja ima karakteristike visoke točnosti podešavanja svjetline, stabilnog izlaza i brze brzine odziva, što može učinkovito poboljšati dosljednost prikupljanja slika i stabilnost detekcije. Dizajn izlazne snage od 200 W može zadovoljiti primjenu visoke svjetline, rasvjete velikog područja i složenih industrijskih scena. Također podržava kontrolu serijske komunikacije i ima funkcije kao što su memorija za isključivanje, zaštita od preopterećenja i okidanje velike brzine.
Ukupne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-8T
ime Regulator izvora svjetlosti
Fizičke specifikacije ulazni napon
AC100-240V 50/60Hz
Izlazni napon 16~24V
Nazivna struja jednog kanala
3A
Ukupna izlazna struja
8A
Prekostrujni zaštitni prag
8.3A
Izlazni kanal
2/4/6/8 kanala
Razina modulacije
Razina 0-255
Metoda vanjskog okidača
Potpuno pozitivno ili negativno
Odgoda vanjskog okidača
<40us
Vanjski napon okidača 5-24V
Metoda daljinskog upravljanja RS232 serijska komunikacija
operativno okruženje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85%RH (bez atomizacije)