ZX-DC24200D-8T
5 0 шүүмж
  • ZX-DC24200D-8T
  • Ломосен
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
төлөв:
тоо хэмжээ:
Онцлогууд
  • ZX-DC24200D-8T нь машины харааны системд тохиромжтой 200 Вт өндөр чадалтай найман сувгийн дижитал гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч юм. Энэ нь үйлдвэрлэлийн гэрлийн эх үүсвэрүүдийн тогтвортой, нарийвчлалтай гэрэлтүүлгийн хяналтыг гүйцэтгэж, харааны хяналтын цогц хэрэглээнд өндөр тод, тогтвортой гэрэлтүүлгийн орчинг бүрдүүлж чадна. Бүтээгдэхүүн нь бие даасан гаралтын хяналтын 8 сувгийг дэмждэг бөгөөд олон төрлийн харааны гэрлийн эх үүсвэрүүд болон олон станцын хяналт шалгалтын хэрэгцээнд уян хатан зохицох боломжтой.
  • Удирдагч нь дижитал бүдэгрүүлэх аргыг ашигладаг бөгөөд энэ нь тод байдлын өндөр нарийвчлал, тогтвортой гаралт, хурдан хариу үйлдэл үзүүлэх шинж чанартай бөгөөд зураг цуглуулах, илрүүлэх тогтвортой байдлыг үр дүнтэй сайжруулдаг. 200 Вт-ын өндөр чадлын гаралтын загвар нь өндөр гэрэлтүүлэг, том талбайн гэрэлтүүлэг, үйлдвэрлэлийн нарийн төвөгтэй үзэгдлийн хэрэглээг хангаж чадна. Энэ нь мөн цуваа холболтын хяналтыг дэмждэг бөгөөд унтрах санах ой, хэт ачааллаас хамгаалах, өндөр хурдтай асаах зэрэг функцуудтай.
Нийт хэмжээсүүд
ZX-DC2465D-2T
загвар загвар ZX-DC24200D-8T
нэр Гэрлийн эх үүсвэрийн хянагч
Физик үзүүлэлтүүд оролтын хүчдэл
AC100-240V 50/60Hz
Гаралтын хүчдэл 16~24V
Нэг сувгийн нэрлэсэн гүйдэл
Гаралтын нийт гүйдэл
Хэт гүйдлийн хамгаалалтын босго
8.3А
Гаралтын суваг
2/4/6/8 суваг
Модуляцийн түвшин
Түвшин 0-255
Гадны гох арга
Бүрэн эерэг эсвэл сөрөг
Гадаад гох саатал
<40 америк
Гадаад гох хүчдэл 5-24 В
Алсын удирдлагатай арга RS232 цуваа холбоо
үйл ажиллагааны орчин Температур: 0-40°C Чийгшил: 20~85%RH (атомжуулалтгүй)