ZX-DC24200D-8T
5 0 anmeldelser
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
tilstand:
mengde:
Funksjoner
  • ZX-DC24200D-8T er en 200W høyeffekts åtte-kanals digital lyskildekontroller egnet for maskinsynssystemer. Den kan utføre stabil og presis lysstyrkekontroll av industrielle lyskilder og gi et høylysstyrke og stabilt lysmiljø for komplekse visuelle inspeksjonsapplikasjoner. Produktet støtter 8 uavhengige utgangskontroller og kan fleksibelt tilpasses en rekke visuelle lyskilder og behov for inspeksjon av flere stasjoner.
  • Kontrolleren bruker digital dimmemetode, som har egenskapene til høy lysstyrkejusteringsnøyaktighet, stabil utgang og rask responshastighet, som effektivt kan forbedre konsistensen av bildesamling og gjenkjenningsstabilitet. 200W høyeffektutformingen kan møte bruken av høy lysstyrke, belysning med store områder og komplekse industrielle visjonsscener. Den støtter også seriell kommunikasjonskontroll, og har funksjoner som avstengingsminne, overbelastningsbeskyttelse og høyhastighetsutløsning.
Totale dimensjoner
ZX-DC2465D-2T
modell modell ZX-DC24200D-8T
navn Lyskildekontroller
Fysiske spesifikasjoner inngangsspenning
AC100-240V 50/60Hz
Utgangsspenning 16~24V
Enkeltkanals nominell strøm
3A
Utgang totalstrøm
8A
Overstrømsbeskyttelsesterskel
8,3A
Utgangskanal
2/4/6/8 kanaler
Modulasjonsnivå
Nivå 0-255
Ekstern triggermetode
Helt positivt eller negativt
Ekstern triggerforsinkelse
<40 oss
Ekstern triggerspenning 5-24V
Fjernkontrollmetode RS232 seriell kommunikasjon
driftsmiljø Temperatur: 0-40°C Fuktighet: 20~85%RH (uten atomisering)