ZX-DC24200D-8T
5 0 resensies
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
meld:
hoeveelheid:
Kenmerke
  • ZX-DC24200D-8T is 'n 200W hoëkrag agt-kanaal digitale ligbronbeheerder wat geskik is vir masjienvisiestelsels. Dit kan stabiele en presiese helderheidsbeheer van industriële ligbronne uitvoer en 'n hoë helderheid en stabiele beligtingsomgewing bied vir komplekse visuele inspeksietoepassings. Die produk ondersteun 8 kanale van onafhanklike uitsetbeheer en kan buigsaam aangepas word vir 'n verskeidenheid visuele ligbronne en multistasie-inspeksiebehoeftes.
  • Die kontroleerder gebruik digitale verduisteringsmetode, wat die kenmerke van hoë helderheidsaanpassing akkuraatheid, stabiele uitset en vinnige reaksiespoed het, wat die konsekwentheid van beeldversameling en opsporingstabiliteit effektief kan verbeter. Die 200W hoë-krag uitset ontwerp kan voldoen aan die toepassing van hoë helderheid, groot-area beligting en komplekse industriële visie tonele. Dit ondersteun ook seriële kommunikasiebeheer, en het funksies soos afskakelgeheue, oorlaaibeskerming en hoëspoed-snellering.
Algehele afmetings
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-8T
naam Ligbronbeheerder
Fisiese spesifikasies insetspanning
AC100-240V 50/60Hz
Uitsetspanning 16~24V
Enkelkanaal gegradeerde stroom
3A
Uitset totale stroom
8A
Oorstroombeskermingsdrempel
8.3A
Uitsetkanaal
2/4/6/8 kanale
Modulasie vlak
Vlak 0-255
Eksterne sneller metode
Heeltemal positief of negatief
Eksterne sneller vertraging
<40 ons
Eksterne snellerspanning 5-24V
Afstandbeheer metode RS232 seriële kommunikasie
bedryfsomgewing Temperatuur: 0-40°C Humiditeit: 20~85%RH (sonder atomisering)