ZX-DC24200D-8T
5 0 arotake
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
āhua:
rahinga:
Ngā āhuatanga
  • Ko te ZX-DC24200D-8T he 200W te mana teitei e waru nga hongere rama rama rama e tika ana mo nga punaha tirohanga miihini. Ka taea e ia te whakahaere i te mana maamaa me te tika o nga puna marama o te ahumahi me te whakarato i te taiao rama tino marama me te pumau mo nga tono tirohanga tirohanga. Ka tautokohia e te hua nga mana whakaputa motuhake e 8, ka taea te urutau ki nga momo puna marama ataata me nga hiahia tirotiro teihana maha.
  • Ka whakamahia e te kaiwhakahaere te tikanga whakamarumaru mamati, kei a ia nga ahuatanga o te tika o te whakatikatika kanapa teitei, te putanga pumau me te tere whakautu tere, ka taea te whakapai ake i te riterite o te kohinga whakaahua me te mau tonu o te kitenga. Ka taea e te hoahoa putanga 200W teitei te whakatutuki i te tono o te kanapa teitei, te rama-nui me nga tirohanga tirohanga ahumahi. Kei te tautoko hoki i te mana korero rangatū, me nga mahi penei i te mahara ki raro iho, te whakamarutanga taumaha me te whakaoho tere.
Te rahinga whanui
ZX-DC2465D-2T
tauira tauira ZX-DC24200D-8T
ingoa Kaiwhakahaere puna marama
Nga whakaritenga a-tinana ngaohiko whakauru
AC100-240V 50/60Hz
Ngaohiko putanga 16~24V
Hongere kotahi kua whakatauhia te naianei
3A
Putanga katoa o naianei
8A
Paepae whakamarumaru o te au
8.3A
Hongere putanga
2/4/6/8 hongere
Te taumata whakanekeneke
Taumata 0-255
Tikanga keu o waho
Tino pai, kino ranei
Roa keu o waho
<40tatou
Ngaohiko keu o waho 5-24V
Tikanga mana mamao RS232 korero rangatū
taiao whakahaere Te Mahana: 0-40°C Haumākū: 20~85%RH (kare he atomization)