ZX-DC24200D-8T
5 0 သုံးသပ်ချက်
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
ပြည်နယ်-
ပမာဏ-
အင်္ဂါရပ်များ
  • ZX-DC24200D-8T သည် စက်အမြင်စနစ်များအတွက် သင့်လျော်သော 200W ပါဝါရှစ်လိုင်း ဒစ်ဂျစ်တယ်အလင်းရင်းမြစ် ထိန်းချုပ်ကိရိယာတစ်ခုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ အလင်းရင်းမြစ်များ၏ တည်ငြိမ်ပြီး တိကျသော တောက်ပမှုကို ထိန်းချုပ်နိုင်ပြီး ရှုပ်ထွေးသော အမြင်အာရုံစစ်ဆေးခြင်းဆိုင်ရာ အပလီကေးရှင်းများအတွက် တောက်ပမှုမြင့်မားပြီး တည်ငြိမ်သောအလင်းရောင်ပတ်ဝန်းကျင်ကို ပေးစွမ်းနိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်သည် အမှီအခိုကင်းသော အထွက်ထိန်းချုပ်မှု 8 ခုကို ပံ့ပိုးပေးထားပြီး အမြင်အလင်းရောင် အရင်းအမြစ်မျိုးစုံနှင့် ဘူတာရုံစစ်ဆေးခြင်းဆိုင်ရာ လိုအပ်ချက်များကို လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင် ပြုလုပ်နိုင်သည်။
  • ရုပ်ပုံစုဆောင်းမှုနှင့် ထောက်လှမ်းမှုတည်ငြိမ်မှုကို ထိထိရောက်ရောက် တိုးမြှင့်ပေးနိုင်သည့် မြင့်မားသောတောက်ပမှု ချိန်ညှိတိကျမှု၊ တည်ငြိမ်သောထွက်ရှိမှုနှင့် မြန်ဆန်သောတုံ့ပြန်မှုအမြန်နှုန်းတို့ပါရှိသော ဒစ်ဂျစ်တယ်မှိန်မှိန်သည့်နည်းလမ်းကို အသုံးပြုသည့် ထိန်းချုပ်ကိရိယာကို လက်ခံပါသည်။ 200W ပါဝါမြင့်မားသော အထွက်ဒီဇိုင်းသည် မြင့်မားသောတောက်ပမှု၊ ကြီးမားသောအလင်းရောင်နှင့် ရှုပ်ထွေးသောစက်မှုမြင်ကွင်းမြင်ကွင်းများကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည်။ ၎င်းသည် နံပါတ်စဉ်ဆက်သွယ်ရေးထိန်းချုပ်မှုကိုလည်း ပံ့ပိုးပေးထားပြီး ပါဝါချမမ်မိုရီ၊ ဝန်ပိုမှုကာကွယ်ခြင်းနှင့် မြန်နှုန်းမြင့်အစပျိုးခြင်းကဲ့သို့သော လုပ်ဆောင်ချက်များပါရှိသည်။
စုစုပေါင်းအတိုင်းအတာ
ZX-DC2465D-2T
မော်ဒယ် မော်ဒယ် ZX-DC24200D-8T
နာမည် အလင်းအရင်းအမြစ်ထိန်းချုပ်ကိရိယာ
ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသတ်မှတ်ချက်များ input ဗို့အား
AC100-240V 50/60Hz
အထွက်ဗို့အား 16~24V
ချန်နယ်တစ်ခုတည်းကို လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။
3A
စုစုပေါင်းလက်ရှိအထွက်
8A
Overcurrent ကာကွယ်မှုအဆင့်
8.3A
အထွက်လိုင်း
2/4/6/8 လိုင်းများ
Modulation အဆင့်
အဆင့် 0-255
ပြင်ပအစပျိုးနည်းလမ်း
လုံးဝအပြုသဘော သို့မဟုတ် အပျက်သဘော
ပြင်ပအစပျိုးနှောင့်နှေးခြင်း။
<40 ငါတို့
ပြင်ပထရစ်ဗို့အား 5-24V
အဝေးထိန်းစနစ် RS232 အမှတ်စဉ် ဆက်သွယ်ရေး
လည်ပတ်ပတ်ဝန်းကျင် အပူချိန် : 0-40°C စိုထိုင်းဆ : 20~85%RH ( atomization မပါဘဲ )