ZX-DC24200D-8T
5 0 ocen
  • ZX-DC24200D-8T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16 ~ 24 V
stanje:
količina:
Lastnosti
  • ZX-DC24200D-8T je visokozmogljiv osemkanalni digitalni krmilnik svetlobnega vira z močjo 200 W, primeren za sisteme strojnega vida. Izvaja lahko stabilen in natančen nadzor svetlosti industrijskih svetlobnih virov in zagotavlja visoko svetilno in stabilno svetlobno okolje za kompleksne aplikacije vizualnega nadzora. Izdelek podpira 8 neodvisnih izhodnih kontrol in ga je mogoče prilagodljivo prilagoditi različnim virom vizualne svetlobe in potrebam pregledovanja na več postajah.
  • Krmilnik uporablja metodo digitalnega zatemnitve, ki ima značilnosti visoke natančnosti prilagajanja svetlosti, stabilnega izhoda in hitre odzivne hitrosti, kar lahko učinkovito izboljša doslednost zbiranja slik in stabilnost zaznavanja. Izhodna zasnova z visoko močjo 200 W je primerna za uporabo pri visoki svetlosti, osvetlitvi velikih površin in zapletenih prizorih industrijskega vida. Podpira tudi nadzor serijske komunikacije in ima funkcije, kot so pomnilnik ob izklopu, zaščita pred preobremenitvijo in hitro proženje.
Splošne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-8T
ime Krmilnik svetlobnega vira
Fizične specifikacije vhodna napetost
AC100-240V 50/60Hz
Izhodna napetost 16 ~ 24 V
Enokanalni nazivni tok
3A
Skupni izhodni tok
8A
Zaščitni prag nadtoka
8.3A
Izhodni kanal
2/4/6/8 kanalov
Raven modulacije
Raven 0-255
Metoda zunanjega proženja
Povsem pozitivno ali negativno
Zunanji zamik sprožitve
<40us
Zunanja sprožilna napetost 5-24V
Metoda daljinskega upravljanja Serijska komunikacija RS232
delovno okolje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85% RH (brez atomizacije)