ZX-DC24200D-8T
5 0 пікір
  • ZX-DC24200D-8T
  • Ломосен
  • Айнымалы ток 100-240В 50/60Гц
  • 16~24В
мемлекет:
саны:
Ерекше өзгешеліктері
  • ZX-DC24200D-8T – 200 Вт жоғары қуатты сегіз арналы сандық жарық көзі контроллері, машинада көру жүйелеріне жарамды. Ол өнеркәсіптік жарық көздерінің тұрақты және дәл жарықтығын бақылауды орындай алады және күрделі визуалды тексеру қолданбалары үшін жоғары жарықтық пен тұрақты жарықтандыру ортасын қамтамасыз ете алады. Өнім 8 тәуелсіз шығыс басқару элементтерін қолдайды және әртүрлі көрнекі жарық көздеріне және көп станциялық тексеру қажеттіліктеріне икемді түрде бейімделуі мүмкін.
  • Контроллер жоғары жарықтықты реттеу дәлдігі, тұрақты шығу және жылдам жауап беру жылдамдығы сипаттамаларына ие, кескінді жинау мен анықтау тұрақтылығын тиімді жақсартуға мүмкіндік беретін цифрлық күңгірттеу әдісін қолданады. 200 Вт жоғары қуатты шығыс дизайны жоғары жарықтықты, үлкен аумақты жарықтандыруды және күрделі өнеркәсіптік көру көріністерін қолдануды қанағаттандыра алады. Ол сонымен қатар сериялық байланысты басқаруды қолдайды және қуатты өшіру жады, шамадан тыс жүктемеден қорғау және жоғары жылдамдықты іске қосу сияқты функцияларға ие.
Жалпы өлшемдер
ZX-DC2465D-2T
үлгі үлгі ZX-DC24200D-8T
аты Жарық көзі контроллері
Физикалық сипаттамалар кіріс кернеуі
Шығу кернеуі 16~24В
Бір арналы номиналды ток
3A
Шығу жалпы ток
Артық токтан қорғау шегі
8.3А
Шығару арнасы
Модуляция деңгейі
Сыртқы триггер әдісі
Толығымен оң немесе теріс
Сыртқы триггердің кешігуі
<40 АҚШ
Сыртқы триггер кернеуі 5-24 В
Қашықтан басқару әдісі RS232 сериялық байланыс
операциялық орта Температура: 0-40°C Ылғалдылық: 20~85%RH (атомизациясыз)