ZX-6P-30M-D
5 0 arvustust
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-tihvtiline lennupea, emane
  • Avatud juhtmestik (6 südamikku)
olek:
kogus:
Omadused
Üldmõõtmed
Selgitage tööstusliku mittestandardse tähendust
mudel mudel ZX-6P-30M-D
nimi 6-pin P7 standardne I/O- ja toitekaabel (alalisvoolupea)
Füüsilised näitajad A-poolne liides P7 6-tihvtiline lennupea, emane
B-poolne liides Avatud juhtmestik (6 südamikku)
Rakmete läbimõõt 5,0 mm
pikkus 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Traadi struktuur 26#*2P+26#*2C+AB
Kattematerjal PVC
Traadi värv must
Ühenduse vastupidavus ≥750 ühendamise ja eemaldamise tsüklit
Minimaalne painderaadius 60 mm
Kohaldatavad stsenaariumid staatiline
Elektrilised spetsifikatsioonid Maksimaalne tööpinge 30 VDC