ZX-6P-30M-D
5 0 ulasan
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin kepala penerbangan, perempuan
  • Pendawaian terbuka (6 teras)
nyatakan:
kuantiti:
Ciri-ciri
ZX-6P-30M-D ialah kabel sambungan bekalan kuasa DC 6Pin gred industri untuk aplikasi sistem penglihatan mesin. Panjang kabel ialah 30 meter. Ia sesuai untuk bekalan kuasa jarak jauh dan keperluan sambungan isyarat antara kamera dan peralatan industri. Produk ini menggunakan wayar gred industri berkualiti tinggi dan reka bentuk antara muka DC yang stabil, dengan prestasi sambungan yang stabil dan boleh dipercayai, yang boleh memenuhi keperluan operasi jangka panjang dalam persekitaran industri yang kompleks.
Dimensi keseluruhan
Terangkan maksud industri bukan piawai
model model ZX-6P-30M-D
nama 6-Pin P7 Standard I/O & Kabel Kuasa (Kepala DC)
Spesifikasi fizikal Antara muka A-side P7 6-Pin kepala penerbangan, perempuan
Antara muka B-side Pendawaian terbuka (6 teras)
Diameter abah-abah 5.0mm
panjang 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktur wayar 26#*2P+26#*2C+AB
Bahan pelapis PVC
Warna wayar hitam
Ketahanan penyambung ≥750 kitaran palam dan cabut palam
Jejari lenturan minimum 60mm
Senario yang berkenaan statik
Spesifikasi elektrik Voltan kerja maksimum 30 VDC