ZX-6P-30M-D
5 0 resensies
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin lugvaartkop, vroulik
  • Oop bedrading (6 kerne)
meld:
hoeveelheid:
Kenmerke
ZX-6P-30M-D is 'n industriële-graad 6Pin GS-kragtoevoerverbindingskabel vir masjienvisiestelseltoepassings. Die kabellengte is 30 meter. Dit is geskik vir langafstandkragtoevoer en seinverbindingsbehoeftes tussen industriële kameras en toerusting. Die produk neem hoë-gehalte industriële graad drade en stabiele DC koppelvlak ontwerp aan, met stabiele en betroubare verbinding prestasie, wat kan voldoen aan die langtermyn bedryfsbehoeftes in komplekse industriële omgewings.
Algehele afmetings
Verduidelik die betekenis van industriële nie-standaard
model model ZX-6P-30M-D
naam 6-Pen P7 Standaard I/O & Kragkabel (DC Kop)
Fisiese spesifikasies A-kant koppelvlak P7 6-Pin lugvaartkop, vroulik
B-kant koppelvlak Oop bedrading (6 kerne)
Harnas deursnee 5,0 mm
lengte 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Draadstruktuur 26#*2P+26#*2C+AB
Bekleding materiaal PVC
Draad kleur swart
Verbindingsduursaamheid ≥750 prop en ontkoppel siklusse
Minimum buigradius 60 mm
Toepaslike scenario's staties
Elektriese spesifikasies Maksimum werkspanning 30 VDC