ZX-6P-30M-D
5 0 recenzji
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosena
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • Głowica lotnicza P7 6-pinowa, żeńska
  • Otwarte okablowanie (6 żył)
państwo:
ilość:
Cechy
Wymiary całkowite
Wyjaśnij znaczenie niestandardowy przemysłowy
model model ZX-6P-30M-D
nazwa 6-pinowy standardowy kabel we/wy P7 i kabel zasilający (głowica DC)
Specyfikacje fizyczne Interfejs strony A Głowica lotnicza P7 6-pinowa, żeńska
Interfejs strony B Otwarte okablowanie (6 żył)
Średnica uprzęży 5,0 mm
długość 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktura drutu 26#*2P+26#*2C+AB
Materiał okładzinowy PCV
Kolor drutu czarny
Trwałość złącza ≥750 cykli podłączania i odłączania
Minimalny promień gięcia 60mm
Obowiązujące scenariusze statyczny
Specyfikacje elektryczne Maksymalne napięcie robocze 30 V prądu stałego