ZX-6P-30M-D
5 0 пікір
  • ZX-6P-30M-D
  • Ломосен
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6 істікшелі авиация басшысы, әйел
  • Ашық сымдар (6 ядро)
мемлекет:
саны:
Ерекше өзгешеліктері
ZX-6P-30M-D - бұл машинаның көру жүйесі қолданбаларына арналған өнеркәсіптік деңгейдегі 6Pin тұрақты ток көзінің қосылым кабелі. Кабельдің ұзындығы 30 метр. Ол өнеркәсіптік камералар мен жабдықтар арасындағы қашықтықты электрмен жабдықтау және сигналды қосу қажеттіліктері үшін қолайлы. Өнім күрделі өнеркәсіптік орталарда ұзақ мерзімді жұмыс қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын тұрақты және сенімді қосылым өнімділігі бар жоғары сапалы өнеркәсіптік сымдар мен тұрақты тұрақты ток интерфейс дизайнын қабылдайды.
Жалпы өлшемдер
Өндірістік стандартты емес мағынасын түсіндіріңіз
үлгі үлгі ZX-6P-30M-D
аты 6 істікшелі P7 стандартты енгізу/шығару және қуат кабелі (тұрақты ток басы)
Жіптің диаметрі 5,0 мм
Сымның құрылымы 26#*2P+26#*2C+AB
Қаптау материалы ПВХ
Сымның түсі қара
Коннектордың беріктігі ≥750 қосу және ажырату циклдары
Ең аз иілу радиусы 60мм
Қолданылатын сценарийлер статикалық
Электр техникалық сипаттамалары Максималды жұмыс кернеуі 30 В тұрақты ток