ZX-6P-30M-D
5 0 beoordelingen
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-polige luchtvaartkop, vrouwelijk
  • Open bedrading (6 aders)
staat:
hoeveelheid:
Functies
Totale afmetingen
Leg de betekenis van industrieel niet-standaard uit
model model ZX-6P-30M-D
naam 6-pins P7 standaard I/O- en voedingskabel (DC-kop)
Fysieke specificaties A-zijde interface P7 6-polige luchtvaartkop, vrouwelijk
B-zijde interface Open bedrading (6 aders)
Diameter harnas 5,0 mm
lengte 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Draadstructuur 26#*2P+26#*2C+AB
Bekledingsmateriaal PVC
Draadkleur zwart
Duurzaamheid van de connector ≥750 cycli van aansluiten en loskoppelen
Minimale buigradius 60 mm
Toepasselijke scenario's statisch
Elektrische specificaties Maximale werkspanning 30 V DC