ZX-6P-30M-D
5 0 recenzii
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 Cap de aviație cu 6 pini, femeie
  • Cablaj deschis (6 fire)
stat:
cantitate:
Caracteristici
ZX-6P-30M-D este un cablu de conectare la sursa de alimentare CC cu 6Pin de calitate industrială pentru aplicații de sisteme de viziune artificială. Lungimea cablului este de 30 de metri. Este potrivit pentru alimentarea la distanță lungă și nevoile de conectare a semnalului între camerele și echipamentele industriale. Produsul adoptă fire de calitate industrială de înaltă calitate și un design stabil de interfață DC, cu performanță de conectare stabilă și fiabilă, care poate satisface nevoile de funcționare pe termen lung în medii industriale complexe.
Dimensiuni de gabarit
Explicați semnificația non-standardului industrial
model model ZX-6P-30M-D
nume Cablu I/O și alimentare standard P7 cu 6 pini (cap DC)
Specificații fizice Interfață A-side P7 Cap de aviație cu 6 pini, femeie
Interfață B-side Cablaj deschis (6 fire)
Diametrul hamului 5,0 mm
lungime 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Structura firului 26#*2P+26#*2C+AB
Material de placare PVC
Culoarea firului negru
Durabilitatea conectorului ≥750 de cicluri de conectare și deconectare
Raza minimă de îndoire 60 mm
Scenarii aplicabile static
Specificatii electrice Tensiune maximă de lucru 30 VDC