ZX-6P-30M-D
5 0 arotake
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin mahunga rererangi, wahine
  • Whakatuwhera waea (6 matua)
āhua:
rahinga:
Ngā āhuatanga
Ko te ZX-6P-30M-D he tauera honohono hiko 6Pin DC mo nga tono punaha tirohanga miihini. Ko te roa o te taura he 30 mita. He pai mo te tuku hiko tawhiti me nga hiahia hononga tohu i waenga i nga kamera ahumahi me nga taputapu. Ko te hua e tango ana i nga waea-a-ahumahi-kounga teitei me te hoahoa atanga DC pumau, me te mahi honohono me te pono, ka taea te whakatutuki i nga hiahia mahi mo te wa roa i roto i nga taiao ahumahi matatini.
Te rahinga whanui
Whakamāramahia te tikanga o te ahumahi kore-paerewa
tauira tauira ZX-6P-30M-D
ingoa 6-Pin P7 Paerewa I/O & Uera Hiko (Upoko DC)
Nga whakaritenga a-tinana Atanga taha P7 6-Pin mahunga rererangi, wahine
Atanga taha B Whakatuwhera waea (6 matua)
Te diameter o te whitiki 5.0mm
roa 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Hanganga waea 26#*2P+26#*2C+AB
Rauemi whakakikorua PVC
Tae waea pango
Te mauroa o te hono ≥750 mono me te tango i nga huringa
Putoro piko iti 60mm
Ko nga ahuatanga e tika ana pateko
Nga whakaritenga hiko Ngaohiko mahi teitei 30 VDC