ZX-6P-30M-D
5 0 léirmheas
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomóis
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Pin ceann eitlíochta, baineann
  • Sreangú oscailte (6 chroí)
luaigh:
cainníocht:
Gnéithe
Is cábla nasc soláthair cumhachta 6Pin DC de ghrád tionsclaíoch é ZX-6P-30M-D le haghaidh feidhmeanna córais fís meaisín. Is é 30 méadar an fad cábla. Tá sé oiriúnach le haghaidh soláthar cumhachta fad-achair agus riachtanais nasc comhartha idir ceamaraí tionsclaíocha agus trealamh. Glacann an táirge sreanga ardcháilíochta tionsclaíochta agus dearadh comhéadan DC cobhsaí, le feidhmíocht nasc cobhsaí agus iontaofa, ar féidir leo freastal ar riachtanais oibríochta fadtéarmacha i dtimpeallachtaí tionsclaíocha casta.
Toisí foriomlána
Mínigh an bhrí atá le tionsclaíocht neamhchaighdeánach
samhail samhail ZX-6P-30M-D
ainm I/O Caighdeánach 6-bioráin P7 & Cábla Cumhachta (Ceann DC)
Sonraíochtaí fisiceacha Comhéadan A-taobh P7 6-Pin ceann eitlíochta, baineann
Comhéadan taobh B Sreangú oscailte (6 chroí)
Trastomhas úim 5.0mm
fad 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struchtúr sreang 26#*2P+26#*2C+AB
Ábhar cumhdaigh PVC
Dath sreang dubh
Marthanacht cónascaire ≥750 timthriallta breiseán agus díphlugála
Ga lúbthachta íosta 60mm
Cásanna infheidhmithe statach
Sonraíochtaí leictreacha Voltas oibre uasta 30 VDC