ZX-6P-30M-D
5 0 komente
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6-Kok aviacioni femer
  • Tela të hapura (6 bërthama)
shtet:
sasia:
Veçoritë
ZX-6P-30M-D është një kabllo lidhëse e furnizimit me energji DC të shkallës industriale me 6 pin për aplikimet e sistemit të shikimit të makinës. Gjatësia e kabllit është 30 metra. Është i përshtatshëm për furnizimin me energji elektrike në distanca të gjata dhe nevojat e lidhjes së sinjalit midis kamerave dhe pajisjeve industriale. Produkti miraton tela të cilësisë së lartë industriale dhe dizajn të qëndrueshëm të ndërfaqes DC, me performancë të qëndrueshme dhe të besueshme të lidhjes, e cila mund të plotësojë nevojat e funksionimit afatgjatë në mjedise industriale komplekse.
Dimensionet e përgjithshme
Shpjegoni kuptimin e jo standardit industrial
model model ZX-6P-30M-D
emri Kabllo standarde hyrje/dalje dhe rryme me 6 pin P7 (kokë DC)
Specifikimet fizike Ndërfaqja nga një anë P7 6-Kok aviacioni femer
Ndërfaqja e anës B Tela të hapura (6 bërthama)
Diametri i parzmores 5.0 mm
gjatësia 0.5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Struktura e telit 26#*2P+26#*2C+AB
Materiali i veshjes PVC
Ngjyra e telit e zezë
Qëndrueshmëria e lidhësit ≥750 cikle priza dhe shkëputjeje
Rrezja minimale e përkuljes 60 mm
Skenarët e zbatueshëm statike
Specifikimet elektrike Tensioni maksimal i punës 30 VDC