ZX-6P-30M-D
5 0 vélemény
  • ZX-6P-30M-D
  • Lomosen
  • 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
  • P7 6 tűs repülőfej, női
  • Nyitott vezetékek (6 mag)
állami:
mennyiség:
Jellemzők
A ZX-6P-30M-D egy ipari minőségű 6 Pin DC tápcsatlakozó kábel gépi látásrendszerekhez. A kábel hossza 30 méter. Alkalmas ipari kamerák és berendezések közötti távolsági tápellátás és jelcsatlakozási igények kielégítésére. A termék kiváló minőségű ipari minőségű vezetékeket és stabil DC interfész kialakítást alkalmaz, stabil és megbízható csatlakozási teljesítménnyel, amely képes kielégíteni a hosszú távú működési igényeket összetett ipari környezetben.
Teljes méretek
Magyarázza meg az ipari nem szabványos jelentését!
modell modell ZX-6P-30M-D
név 6 tűs P7 szabványos I/O és tápkábel (DC fej)
Fizikai specifikációk A-oldali interfész P7 6 tűs repülőfej, női
B-oldali interfész Nyitott vezetékek (6 mag)
A kábelköteg átmérője 5,0 mm
hossz 0,5/1/2/3/5/6/7/8/10/15/20/25/30
Huzal szerkezet 26#*2P+26#*2C+AB
Burkolóanyag PVC
Drót színe fekete
A csatlakozó tartóssága ≥750 be- és kihúzási ciklus
Minimális hajlítási sugár 60 mm
Alkalmazható forgatókönyvek statikus
Elektromos előírások Maximális üzemi feszültség 30 VDC